آب کردن چربی پهلو ها حتی با انجام حرکت های متعدد ورزشی در ناحیه شکم، برای بسیاری نا ممکن به نظر می رسد. متاسفانه بر خلاف تصور بسیاری از ما، از بین بردن موضعی چربی ها تنها در بخش به خصوصی از بدن غیر ممکن است. تنها راه این است که در جهت کاهش میزان چربی در تمام بدن تلاش کنیم.
در این مقاله قصد داریم یک بار برای همیشه پاسخی باشیم به یک پرسش همیشگی یعنی: چگونگی ساخت عضله یا ماهیچه. اگر بخواهیم دنیای بدن سازی را با یک واژه تعریف کنیم، آن واژه چیزی نیست جز "سردرگمی".
هرچند که بیشتر مراکز علمی با برنزه شدن به هر شکلی مخالفند، اما این زیبایی حاصل از پوست برنزه کمتر کسی را از انجام این عمل منصرف می کند. در این مقاله ما قصد داریم امن ترین شیوه ممکن برنزه شدن را به شما آموزش دهیم.
میزان رشد قد شما علاوه بر ژنتیک به عوامل محیطی نیز وابسته است. هرچند که چندین فاکتور در رشد قد هستند که از کنترل شما خارج است، اما شما هنوز می توانید با پیروی کردن از یک سری نکات به حد اکثر پتانسیل قد خود برسید.
وزن کم کردن برای بچه ها کمی سخت است چون رژیم های غذایی کمی برای بچه ها که برای رشد به مواد مغذی نیز نیاز دارند وجود دارد. رژیم های غذایی بزرگسالان برای بچه ها مناسب نیستند اما هنوز هم روشهایی برای کاهش وزن در کودکان و نوجوانان وجود دارد که آنها را سالم تر و خوشحال تر خواهد کرد.
در حالی که بیشتر مردم درگیر کم کردن وزنشان هستند، کسانی هم هستند که از کمبود وزن رنج می برند و سعی در افزایش وزن خود دارند. چه به دلایل شخصی و چه برای شرکت در مسابقات ورزشی تصمیم به افزایش وزن گرفته باشید، در اینجا سعی داریم با روش های صحیح افزایش وزن آشنا شویم.