یکی از حس های خوبی که همه تجربه کرده ایم بوی نان باگت یا نان فانتزی تازه پخته شده است. خوردن نان ساندوچی تازه به تنهایی یا با کمی پنیر یا دیگر مواد غذایی دوست داشتنی این حس خوب را کامل می کند. تجربه ی این حس خوب و پخت نان در خانه چندان که فکر می کنید سخت و زمانبر نیست.
یک نان طرح دار، ترد و شیرین که با کمی عسل، شکلات یا میوه و مرباجات به یک صبحانه یا عصرانه ی کامل بدل می شود. در داستان ها اینگونه آمده است که ایده ی به وجود آمدن "وافل" هنگامی شکل گرفت که یک جنگجوی زره پوش بر حسب اتفاق روی خمیر آماده پخت پنکیک نشست.
جالب است که یک تخم مرغ ساده را می توان به روش های گوناگونی به عنوان یک وعده غذایی سرو کرد. یکی از این روش ها آب پز کردن تخم مرغ است. آبپز کردن به صورت عسلی یا کاملا پخته شده بر خلاف آنچه به نظر می رسد فوت و فن هایی دارد که احتمالا شما را پس از تلاش های ناموفق به اینجا کشانده است.
برای ما لذت خوردن استیک شاید به فیلم های سینمایی و یک رستوران شیک خلاصه شود. شاید چند باری ولخرجی کرده باشیم و پخت استیک را در خانه امتحان کرده باشیم اما نتیجه هیچگاه دلچسب نبوده است. واقعیت این است که پخت استیک نه فقط برای ما ایرانی ها به عنوان یک غذای غربی بلکه برای سر آشپز های رستوران های چند ستاره نیز یک چالش هنرمندانه محسوب می شود.
پنکیک نوعی در واقع نان شیرین، خوشمزه و مقوی است که از شیر تخم مرغ و آرد درست می شود. در بسیاری از کشور ها پنکیک یک صبحانه ی کامل و لذیذ به شمار می رود و در بعضی کشورها نیز به عنوان دسر یا غذای جانبی سرو میشود. پنکیک را می توانید با کره، عسل، پودر قند میل کنید.
4 ساعت آشپزی و در آخر هم روبرو شدن با چهره های درهمی که نتیجه تلاش شما را نمی پسندند. سفارش یک پیتزای معمولی در 10 دقیقه و چهره های خندان و شاد بچه ها و شما که کمی نیز با احساس گناه همراه است. رهایی از احساس گناه به دلیل خرید یک غذای نا سالم، درست کردن یک پیتزای خانگی است اما خمیر پیتزا علاوه بر وقت گیر بودن نیاز به دقت و توجه بسیاری دارد.