هوا آنقدر گرم شده است که همه اعضای خانواده، کوچک و بزرگ را به نوعی کلافه کرده است. میهمانی که به تازگی از بیرون آمده است شرایط را در یک کلمه خلاصه می کند: جهنم! باید دست به کار شد و به این لشکر شکست خورده در نبرد با گرما جان تازه ای داد. قهرمان داستان ما کسی نیست جز، "یخ در بهشت".
شکلات، بیسکوییت یا میوه مورد علاقه خود را تصور کنید که حالا با بستنی مورد علاقه شما به یک ترکیب جادوویی بدل شده اند. یک دسر مقوی، خوشمزه و البته قابل نوشیدن که خیلی سریع آماده می شود. به تنهایی و یا با اضافه کردن چند پیمانه مکمل پروتئینی می تواند یک میان وعده مقوی مخصوصا پس از تمرینات ورزشی باشد.
تابستان، قهوه و یک نوشیدنی خنک را با هم جمع بزنید. پاسخ چیزی نخواهد بود جز آیس کافی! یک نوشیدنی خوش طعم و انرژی بخش که عاشقان قهوه را در تابستان به وجد می آورد. درست کردنش آسان است و بچه ها عاشقش هستند. در ادامه این نوشیدنی دلپذیر را با سه روش متفاوت به علاوه یک تکنیک رازآلود به شما آموزش خواهیم داد.
درست کردن قهوه فوری همانطور که از اسمش پیداست خیلی فوری و آسان است. اما از آنجایی که قهوه نسبت به چایی در فرهنگ ایرانی کمتر مورد استقبال قرار گرفته است شاید عده ای هنوز با چگونگی درست کردن آن آشنایی نداشته باشند. با دنبال کردن گام های پیش رو یک نوشیدنی گرم، دل چسب و پر انرژی را با ذائقه خود آشنا کنید.