عاشق کفش های جدید خود هستید. کفشهای جدیدی که خریده اید یا به عنوان هدیه از کسی گرفته اید اما حیف که کمی برایتان تنگ است و پاها را اذیت می کند. نگران نباشید! اگر واقعا عاشق کفش های جدیدتان هستید و دلتان نمی خواهد انها را به کس دیگری بدهید، در ادامه مطلب با ما همراه شوید.
حتما شما هم قبل از آمدن به این صفحه، بارها گره زدن کراوات را امتحان کرده اید و در آخر تسلیم شده اید. گره کراوات انواع مختلفی دارد و در مهمانی ها، عروسی ها و مراسم رسمی همراه با کت و شلوار استفاده می شود. در اینجا سعی داریم انواع گره کراوات از ساده ترین نوع تا زیباترین نوع آن را که شاید کمتر کسی بلد باشد را به شما آموزش دهیم.
پوشیدن کفش های پاشنه بلند پاهای شما را کشیده تر، شکم شما را صافتر و ظرافت زنانگی شما را دو چندان می کند. حتی می تواند گام های بلند شما را حیرت انگیز کند اما راه رفتن با کفش های پاشنه بلند یک استعداد یا غریزه ی خدادادی نیست. مهارتی است که باید با تمرین و ممارست بیاموزید.
واکس زدن کفشها نه تنها باعث می شود که بهتر و زیباتر به نظر برسند، بلکه عمر آنها را نیز بیشتر می کنند. در اینجا قصد داریم کاملترین متد واکس کفش را مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم.